MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 12342277
nr 1234 2277
Sideboard
England, Idegran. Längd: 152 cm, djup: 48 cm, höjd: 73 cm
Kondition: skivan med slitage efter vatten samt repor
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 februari 2019
kl 20:52:16
300 kr
500 kr
Sideboard
nr 1234 2277
Sideboard
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 11 februari 2019 |